Stooptik - obchody s oční optikou přidat k oblíbenýmZasílání slevových akcí na e-mail přidat k oblíbenýmPřidat k oblíbeným

Vyšetření zraku

 

V posledních letech se vyšetřování refrakce přesouvá od očních lékařů do vyšetřoven optometristů v očních optikách. Díky tomu se oční lékaři mohou věnovat závažnějším problémům očních onemocnění a jejich léčbě. Vyšetření zraku optometristou je  v porovnání s očními lékaři důkladnější a přesnější, optometrista využívá k doladění brýlové korekce další metody s jimiž se oční lékaři nezabývají.

Postup vyšetřeníMěření zraku

Vstupní pohovor

U měření zraku (refrakce) je na prvním místě potřeba zjistit zdravotní anamnézu zákazníka. Náš zkušený optomertista se Vás tedy  bude ptát na Váš zdravotní stav, příp. graviditu, také na pracovní prostředí, práci s počítačem a podobně.

Vyšetření autofrektometrem

Následně optometrista provede měření pomocí speciálního přístroje - nejčasteji na autorefraktometru. Hodnoty naměřené autorefraktometrem jsou sice přesné, přesto slouží optometristovi pouze  jako výchozí hodnoty pro další krok měření- tzv. sklíčkování, na jehož základě stanoví konečnou hodnotu Vaší refrakční vady.

Subjektivní vyšetření zraku

Optometrista Vám v této fázi bude vkládat do zkušební obruby "sklíčka" v hodnotách vycházejích z předchozího měření autorefratometrem. Jedná se o přesné a jemné dokorigování refrakce dle vašich subjektivních pocitů. Společně tak zvolíte dioptrické hodnoty, které Vám budou nejpohodlnější a nejpříjemnější.

Výběr brýlí a skel

Podle hodnot naměřených dioptrií (dpt.) Vám odborníci v naší oční optice poradí s výběrem nejvhodnějších brýlových skel a jejich možných úprav a brýlových obrub, které Vám budou nejvíce slušet a ve kterých se budete nejlépe cítit.

Náš optometrista Vám na přání může naaplikovat též kontaktní čočky.

Vyšetření optometristy  prozatím nejsou hrazena zdravotními pojišťovnami a proto bývají často zpoplatněna. Pokud si u nás zakoupíte nové brýle je toto vyšetření zraku zdarma.

Vyšetření zraku provádíme v našich očních optikách v Brně Bystrci, Kohoutovicích.

Na vyšetření zraku je nutno se předem dohodnout na vhodném termínu, telefonicky na tel.: 539011450 nebo osobní návštěvou.


Aktuality

Úprava provozní doby

Kohoutovice

Konec receptů

Pojišťovny od 1.8.2019 již nepřispívají na brýle. Přijďte si pro brýle k nám. Vyšetříme Váš zrak.

Přeměřte si u nás zrak!

V naší optice Vám po předchozí domluvě přeměří zrak náš zkušený optometrista. Přeměření zraku probíhá pomocí autorefraktometru, který určí přesné hodnoty Vaší refrakční vady. Pro jemné dokorigování refrakce dle Vašich subjektivních pocitů následně využíváme klasické metody sklíčkování, díky čemuž si budete moci zvolit takové dioptrie, které Vám ...

Nová kolekce slunečních a dioptrických brýlí Vogue Light and Shine!

Vyberte si brýle stejné, jako nosí brazilská modelka Adriana Lima! Nová kolekce slunečních a dioptrických brýlí Vogue Light and Shine je inspirovaná létem stráveným v Los Angeles!

Letošním trendem jsou kulaté obroučky!

Jedním z letošních trendů v nošení dioptrických brýlí jsou kulaté obroučky. Značka Ray-Ban se proto rozhodla oblíbený model brýlí Clubmaster přizpůsobit tomuto nadčasovému retro stylu. V našich optikách i v e-shopu proto naleznete exkluzivní modely dioptrických brýlí Ray-Ban v jedinečném retro kulatém tvaru!Stooptik - obchody s oční optikou

NAŠE PRODEJNY

Brno-Bystrc
MAX-centrum
Kubíčkova 8
tel.: 539 011 450
e-mail: stooptik@stooptik.com
Brno-Kohoutovice
budova pošty
Libušina tř.2
tel.: 539 013 991
e-mail: kohoutovice@stooptik.com

Stooptik - obchody s oční optikou

PRODÁVANÉ ZNAČKY

1-Day acuvue adidas adidas originals AIR OPTIX Anti-fog Aqua ARMANI EXCHANGE ARNETTE Autosol B&S BaS BEAUSOLEIL Betty Barclay Biofinity BIOTRUE BRESSER by Omega Optix Carrera CENTROSTYLE ColorOptic COLOROPTIK ColourVUE Cooline Crazy Dog CROCS ČIBR ČTYŘLÍSTEK Dailies DILEM DOLCE & GABBANA ELLE EMPORIO ARMANI ESPRIT FOR EYE GAIN HIS HORSEFEATHERS HOYA HUGO BOSS JAGUAR Jean Reno Julbo LACOSTE Leader Leader C2 LENNONKY LOOK LUPA MARC JACOBS MEXX MR. GAIN Nano NEOROSAN Nikon NO FOG O´NEILL OAKLEY ocean OKULA OMEGA OPTI FREE Optiplus Panolux Phantasee POLARGLARE Polaroid PORSCHE DESIGN PRIMA Progear Eyeguard Pure Vision R2 Ray-Ban REBORN REKAX RELAX RENU RESERVE RUDY PROJECT s.Oliver Silhouette SofLens SOLOCARE SPORT FRAME TEC TOMMY HILFIGER TRANSITIONS UNITED COLORS OF BENETTON Viewlux VOGUE XXX REZIE
Stooptik - obchody s oční optikou

PŘÍJMÁME PLATEBNÍ KARTY, DÁRKOVÉ POUKAZY A ŠEKY

Stooptik - obchody s oční optikou Stooptik - obchody s oční optikou
Naše prodejny | Provozovatel | Články o optice na i-Bryle.cz | i-Bryle.cz e-shop s oční optikou STOOPTIK © 2012