Stooptik - obchody s oční optikou přidat k oblíbenýmZasílání slevových akcí na e-mail přidat k oblíbenýmPřidat k oblíbeným

vyšetření očí

 

Přestávají vám vaše aktuální brýle dostačovat k ostrému vidění a potřebujete co nejrychleji přeměřit svůj zrak? Chcete začít nosit kontaktní čočky a nevíte na koho se obrátit? Dohodněte si schůzku se zkušeným optometristou v některé z našich tří prodejen s oční optikou a nebudete litovat!

Kdo je optometrista?vyšetření očí

Optometrista je vyškolený specialista v oboru optiky a optometrie, který se zabývá měřením zraku, kontrolou přední části oka a problematikou spojenou s kontaktními čočkami. Optometrista má skvělý přehled o tom jak správně korigovat vaši zrakovou vadu a pomůže vám vybrat ty nejvhodnější brýle nebo kontaktní čočky.

Výhody schůzky s optometristou

Schůzka s optometristou má hned několik výhod. V první řadě zajisté oceníte, že nebudete muset čekat na volný termín u očního lékaře a vyhnete se přeplněným čekárnám. Optometrista se vám bude po celou dobu domluvené schůzky naplno věnovat v klidné atmosféře a vy se nebudete muset bát, že vás odbude.

Při návštěvě u klasického očního lékaře se totiž může někdy stát, že na zdlouhavé a precizní měření dioptrického stavu oka zkrátka nemá lékař čas a v tomto stresu se může pacient špatně rozhodnout, zda mu přidaná nebo ubraná dioptrie ve zkušební obrubě vyhovuje nebo ne. Výsledkem tak mohou být nevhodně zvolené dioptrie, kterých si můžete všimnout, až když vaše nově zhotovené brýle začnete nosit. Pokud zvolíte vyšetření zraku u optometristy, můžete si být jisti, že se vám bude věnovat po celý čas, na který si jej objednáte, a nechá vám dostatečný prostor pro vyzkoušení všech možných variant vašich dioptrií.

Zkušený optometrista vám kromě kvalitního měření zraku také pomůže vybrat takové brýle, které vám budou slušet, budou se hodit k vašemu životnímu stylu a perfektně podtrhnou vaši osobnost. Při výběru vám také pomůže s volbou materiálu brýlových obrub i skel a dá vám cenné rady o jejich údržbě.

V případě, že máte zájem o nošení kontaktních čoček, vás optometrista nechá v klidu vyzkoušet několik variant zkušebních čoček a poradí vám s tím, které jsou pro vás nejvhodnější. Pokud si budete přát, může vám optometrista kontaktní čočky i naaplikovat a naučit vás, jak s nimi zacházet.

Pokud máte ovšem zájem o prevenci očních chorob nebo podezření nějaké oční onemocnění, je nutné navštívit klasického očního lékaře, jehož náplní je především léčba oka. Optometrista také neprovádí měření očí dětem do 15 let.

Jak se objednat?

Vyšetření u optometristy  prozatím nejsou hrazena zdravotními pojišťovnami, a proto jsou pro zájemce zpoplatněné. Při zakoupení brýlí prodejnách Stooptik je toto vyšetření zcela zdarma.

Vyšetření zraku provádíme v našich očních optikách v Brně Bystrci a Kohoutovicích. Na vyšetření zraku je nutno se předem dohodnout na vhodném termínu, telefonicky nebo osobní návštěvou.

Na vyšetření očí se objednávejte na telefonním čísle 539 011 450


Aktuality

Úprava provozní doby

Kohoutovice

Konec receptů

Pojišťovny od 1.8.2019 již nepřispívají na brýle. Přijďte si pro brýle k nám. Vyšetříme Váš zrak.

Přeměřte si u nás zrak!

V naší optice Vám po předchozí domluvě přeměří zrak náš zkušený optometrista. Přeměření zraku probíhá pomocí autorefraktometru, který určí přesné hodnoty Vaší refrakční vady. Pro jemné dokorigování refrakce dle Vašich subjektivních pocitů následně využíváme klasické metody sklíčkování, díky čemuž si budete moci zvolit takové dioptrie, které Vám ...

Nová kolekce slunečních a dioptrických brýlí Vogue Light and Shine!

Vyberte si brýle stejné, jako nosí brazilská modelka Adriana Lima! Nová kolekce slunečních a dioptrických brýlí Vogue Light and Shine je inspirovaná létem stráveným v Los Angeles!

Letošním trendem jsou kulaté obroučky!

Jedním z letošních trendů v nošení dioptrických brýlí jsou kulaté obroučky. Značka Ray-Ban se proto rozhodla oblíbený model brýlí Clubmaster přizpůsobit tomuto nadčasovému retro stylu. V našich optikách i v e-shopu proto naleznete exkluzivní modely dioptrických brýlí Ray-Ban v jedinečném retro kulatém tvaru!Stooptik - obchody s oční optikou

NAŠE PRODEJNY

Brno-Bystrc
MAX-centrum
Kubíčkova 8
tel.: 539 011 450
e-mail: stooptik@stooptik.com
Brno-Kohoutovice
budova pošty
Libušina tř.2
tel.: 539 013 991
e-mail: kohoutovice@stooptik.com

Stooptik - obchody s oční optikou

PRODÁVANÉ ZNAČKY

1-Day acuvue adidas adidas originals AIR OPTIX Anti-fog Aqua ARMANI EXCHANGE ARNETTE Autosol B&S BaS BEAUSOLEIL Betty Barclay Biofinity BIOTRUE BRESSER by Omega Optix Carrera CENTROSTYLE ColorOptic COLOROPTIK ColourVUE Cooline Crazy Dog CROCS ČIBR ČTYŘLÍSTEK Dailies DILEM DOLCE & GABBANA ELLE EMPORIO ARMANI ESPRIT FOR EYE GAIN HIS HORSEFEATHERS HOYA HUGO BOSS JAGUAR Jean Reno Julbo LACOSTE Leader Leader C2 LENNONKY LOOK LUPA MARC JACOBS MEXX MR. GAIN Nano NEOROSAN Nikon NO FOG O´NEILL OAKLEY ocean OKULA OMEGA OPTI FREE Optiplus Panolux Phantasee POLARGLARE Polaroid PORSCHE DESIGN PRIMA Progear Eyeguard Pure Vision R2 Ray-Ban REBORN REKAX RELAX RENU RESERVE RUDY PROJECT s.Oliver Silhouette SofLens SOLOCARE SPORT FRAME TEC TOMMY HILFIGER TRANSITIONS UNITED COLORS OF BENETTON Viewlux VOGUE XXX REZIE
Stooptik - obchody s oční optikou

PŘÍJMÁME PLATEBNÍ KARTY, DÁRKOVÉ POUKAZY A ŠEKY

Stooptik - obchody s oční optikou Stooptik - obchody s oční optikou
Naše prodejny | Provozovatel | Články o optice na i-Bryle.cz | i-Bryle.cz e-shop s oční optikou STOOPTIK © 2012